תקנון אתר ותנאי שימוש

תקנון אתר ותנאי שימוש

מבוא

 1. אתר "dear-rights" (להלן ״האתר״) מופעל על ידי חברת "dear-rights" (להלן "החברה"). הגלישה באתר והשימוש במידע המופיע בו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו (להלן "התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר ו/או ביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה. על ידי כניסתך לאתר הינך מביע הסכמתך לתנאים אלו.
 2. תנאי שימוש אלה חלים על גלישה ו/או שימוש באתר מכל מכשיר ו/או מחשב לרבות מחשב נייד, טלפון סלולרי וכדומה.
 3. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

אבטחת מידע ופרטיות

 1. הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות מילוי טופס יצירת קשר (״צרו קשר״) ו/או מסירת כתובת מייל ו/או טלפון המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת מוצר או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
 2. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח ו/או למשתמש, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של החברה.
 2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב–יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

יצירת קשר

בכל שאלה ו/או בירור, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצעות כתובת מייל  daphnaeitan@gmail.com

מדיניות פרטיות

 1. האתר עושה ככל יכולתו כדי לשמור על  פרטיות הגולשים. הפרטיות של המבקרים באתר חשובה לנו ואנחנו מחוייבים לשמירה עליה. המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלך.
 2. גלישתך באתר ו/או שימוש באתר מהווה הסכמתך למדיניות הפרטיות של האתר.
 3. בנוסף למידע אותו הנך מוסר בעת השארת פרטים באתר, האתר אוסף מידע מסוים אודות המחשב שלך, אשר באמצעותו הנך מבקר ומבצע פעולות באתר. המידע נאסף באופן אוטומטי (לרבות באמצעות שימוש ב- "Cookies") והוא עשוי לכלול כתובות IP, סוג דפדפן, זמני גלישה וכניסה לאתר, אופן הגלישה והכלי בו הנך משמש למטרת הגלישה, פרטים לגבי ספק האינטרנט שלך וכתובות אתרי האינטרנט מהם הגעת. (המידע הנמסר בעת השארת פרטים והמידע הנאסף על ידי האתר כאמור בפסקה זו יכונו יחד: "המידע הנאסף באתר").
 4. המידע הנאסף באתר ישמש את האתר, בין היתר, לצורך הפעלת האתר בצורה מיטבית, לשמירה על איכות ורמת שירות גבוהה, וכן לצורך סטטיסטיקה כללית בנוגע לשימוש באתר.
 5. האתר ו/או מי מטעמו רשאים לעשות שימוש במידע הנאסף באתר למטרות הבאות:

  • בכדי לספק לך את השירות או המידע שביקשת או מידע נוסף אשר אנו מאמינים שעשוי לעניין אותך, מעת לעת;
  • בכדי ליצור עמך קשר על ידי נציגי האתר בנוגע לשירותים בהם אתה מתעניין;
  • בכדי לבצע סקרי לקוחות או מחקרי שיווק אשר האתר עורך מעת לעת.
 6. האתר או מי מטעמו לא יגלו או ימכרו כל מידע הנאסף באתר לכל צד שלישי כלשהו, וזאת למעט למי מטעמם להם הם מספקים את המידע הנאסף באתר אך ורק לצורך מתן שירות לגולש או משאיר הפרטים.
 7. עם זאת, האתר או מי מטעמו יהיו רשאים להעביר מידע הנאסף באתר לצדדים שלישיים בכל אחד מהמקרים הבאים:

  • ניתנה לכך הסכמתך מראש ובכתב;
  • האתר ו/או מי מטעמו נדרשים על פי חוק להעביר את המידע האמור, למשל, מכוח צו בית משפט;
  • על מנת להגן על זכויותיהם המשפטיות והקנייניות של האתר ו/או מי מטעמו בכל הנוגע לאתר זה;
  • אם תפר את התקנון של האתר או אם תבצע באמצעות האתר, או בקשר כלשהו עם האתר, פעולות מנוגדות או הנחזות כמנוגדות לדין, או כל ניסיון לבצע פעולות כאלה;
  • בכל מקרה שהאתר יסבור, כי מסירת המידע הנאסף נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לגוף המשתמש או לרכושו או לגופו או לרכושו של צד שלישי;
  • אם האתר ימוזג לתוך פעילות גוף אחר או אם האתר יעבור לבעלות חברה אחרת ניתן יהיה להעביר לחברה החדשה את המידע הקיים באתר, אבל רק במקרה שהחברה תתחייב לשמור על מדיניות פרטיות זו.
 8. כמו כן, יתכן שהאתר יעביר לצדדים שלישיים מידע סטטיסטי כללי בלבד, שאינו אישי או פרטי, לגבי השימוש באתר, כגון המספר הכולל של המבקרים באתר זה ובכל עמוד של האתר וכן שמות הדומיין של נותני שירות האינטרנט של המבקרים באתר.
 9. יש לציין שלא ניתן לערוב באופן מוחלט מפני פעילות עוינת מצד גורמים זרים ולכן אין בפעולות אלה בטחון מוחלט והאתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע הנאסף בו.

הצהרת נגישות

חשוב לנו לתת שירות שוויוני ומונגש. לפיכך,  מתחילת בנייתו של האתר, השקענו זמן רב ומאמץ בהנגשתו. בדף זה נפרט את הפעולות בהן נקטנו להנגשת האתר וכן הסבר איך לפנות אלינו אם יש צורך בתיקון תקלה או בשיפור הנגישות.

האתר הונגש באופן הבא:

 • האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים.
 • האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.
 • האתר מותאם לתצוגה תואמת במגוון מסכים ורזולוציות.
 • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת.
 • תכני האתר כתובים באופן ברור, מסודר והיררכי.
 • תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה.
 • נבחר פונט קריא ובגודל מותאם.
 • לתמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (Alt Text).
 • אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.
 • האתר מותאם מבחינת ניגודיות צבעים.

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את האתר, ייתכן שייתגלו אלמנטים שלא הונגשו כראוי. אם נתקלתם בבעיה בנושא, נשמח שתכתבו לנו לאימייל הבא: daphnaeitan@gmail.com